Dětský den

Dne 1.6.2014 od 14,00 hod.proběhla na fotbalovém stadionu FK Boršov nad Vltavou a přilehlých prostranstvích akce -Den dětí se Sokolem,pod patronací  sportovní komise při OÚ v Boršově nad Vltavou.

Na zahájení se děvčata ze Sokola blískla předvedením podiové skladby v podání  Nicoli Staňkové,Agátky a Lucky Švamberkových,Lenky Řežábkové, Barbory Novákové a Petry Průšové ,pak Nicola Staňková a Agátka Švamberková předvedla svou závodní gymnastickou sestavu v prostných,za kterou obdržely třetí místo v sobotních závodech ve Strunkovicích.

Poté se děti vydaly na 10 stanovišť,kde si vyzkoušely jak jsou na tom po fyzické,psychické,kreativní a dovednostní stránce.Kreslily mandaly,skákaly panáka,lovily rybičky,plížily se,vyzkoušely si rovnováhu na balančních podložkách,zkusily si, jak se cvičí s kuželem,švihadlem či míčem,strefovaly se do kuželek,střílely ze vzduchovek ,překonaly překážkovou dráhu a  v areálu Hlaholice si mohly napsat své iniciály či jméno hlaholicí.A nakonec  za své snažení dostaly balonek s papírkem, na který si mohly napsat své nejtajnější přání a společně je pak vypustit do oblak.Také je čekaly sladkosti,odměny   a 31 cen,které byly vylosovány ze  105 startovních listin , které se vrátily. Vydáno bylo celkem 115 startovních listin.

Ze 115 nakreslených mandal byly vylosovány  3 a tyto děti obdržely krásné ceny.Byly to Marková Terezka    - 3 roky,Rozárka Bínová - 3 roky a  Luka Chmelař - 9 let. Jejich mandaly budou zveřejněny v Boršovském zpravodaji .

01.06.2014