This is alternative content.

 

Boršovské gymnastické závody 2016


Dnes 28.5.2016 se uskutečnil Boršovský gymnastikcý trojboj ve sportovní gymnastice- "Ukaž co umíš"

 

Mateřská školka závodila na prostném a přeskoku

Kategorie I (1-3. třída)  závodila na lavičce, prostném a přeskoku

Kategirie II (4-5. třída) , III (6-7. třída) a IV (8-9. třía) na kladince, prostném a přeskoku  

 

Sestavy se všem děvčatům povedly  a všechny si odvezly medaile, diplomy a ceny

 

FOTO 

 

 

MŠ 1

1.místo                Kolářová Anna                              Boršov nad Vltavou
2.místo                Svobodová Bětka                        Boršov nad Vltavou
3.místo                Krupková Barča                            Boršov nad Vltavou

 

MŠ 2

1. místo                Albrechtová Elena                       Čtyři Dvory
2. místo                Čarvašová Jana                             Boršov nad Vltavou
3. místo                Sázavská Klára                               Boršov nad Vltavou
4. místo                Fenerovová Sofie                        Čtyři Dvory

Kategorie I (1)

1. místo                Hejlová Simona                            Boršov nad Vltavou
2. místo                Orlovská Natálie                           Boršov nad Vltavou
3. místo                Stejskalová Eva                            Boršov nad Vltavou

Kategorie I (2)

1. místo                Srpová Magdalena                      Kamenný Újezd
2. místo                Fenerovová Karolína                  Čtyři Dvory
3. místo                Dobrovská Markéta                    Kamenný Újezd
4. místo                Bredová Klaudie                           Boršov nad Vltavou
5. místo                Bürgerová Lucie                           Boršov nad Vltavou

Kategorie I (3)

1. místo                Stoličková Simona                       Kamenný Újezd
2. místo                Stegbauerová Vanesa               Kamenný Újezd
3. místo                Ulmanová Šárka                           Čtyři Dvory

Kategorie I (4)

1. místo                Kostrounová Vanesa                  Boršov nad Vltavou
2. místo                Holíková Kateřina                        Boršov nad Vltavou
3. místo                Tomášková Zuzana                     Boršov nad Vltavou

Kategorie II (1)

1. místo                Švamberková Agáta                   Boršov nad Vltavou
2. místo                Švamberková Lucie                    Boršov nad Vltavou
3. místo                Jiříčková Laura                          Boršov nad Vltavou

Kategorie II (2)

1. místo                Veselá Lucie                           Kamenný Újezd
2. místo                Grebeňová Markéta                  Boršov nad Vltavou
3. místo                Petrášková Adéla                     Kamenný Újezd
4. místo                Ulmanová Lenka                      Čtyři Dvory
5. místo                Kittelová Eliška                        Kamenný Újezd
6. místo                Winklerová Anežka                    Kamenný Újezd

Kategorie III

1. místo                Klewarová Hana                           Čtyři Dvory
2. místo                Vandová Zuzana                          Čtyři Dvory
3. místo                Dobrovská Zuzana                    Kamenný Újezd
4. místo                Turková Denisa                        Kamenný Újezd
5. místo                Tomášková Michaela                 Kamenný Újezd
6. místo                Skamenová Anna                     Kamenný Újezd

Kategorie IV

 

1. místo                Srpová Marie                                 Kamenný Újezd 

 

 

Gratulujeme a těšíme se na příští rok !!! 


28.05.2016


 
Copyright © 2011 TJ Sokol SOKOL Nad Vltavou