Závody Písek 8.4.2017

Dne 8.4 se 6 našich děvčat zúčastnilo Župního přeboru odboru všestrannosti ve sportovní gymnastice a šplhu.

Bětuška Svobodová a Simonka Hejlová byly v kategorii Mladší žákyně I, závodily na prostném, přeskoku, hrazdě a lavičce. Simonka skončila na 25.místě a Bětuška, která je ještě předškoláček na 35. místě, z celkového počtu 48 děvčat.

Barča Nováková a Barča Štěpková byly v kategorii Mladší žákyně II, závodily na prostném, přeskoku, hrazdě a nízké kladince. Barča Š. skončila na 21.místě a Barča N., na 23. místě, z celkového počtu 34 děvčat.

Agátka a Lucka Švamberkovy  byly v kategorii Starší žákyně III, závodily na prostném, přeskoku, hrazdě a vysoké kladině. Agátka skončila na 7.místě ze 13 děvčat. Lucka po nešťasném zranění na kladině závod nedokončila.

Děvčatům děkujeme a věříme, že další závody budou úspěšnější.

09.04.2017