Gymnastika Vimperk

Dne 25. 11. 2017 se 12 našich děvčat oddílu sportovní gymnastika zúčastnilo gymnastického trojboje ve Vimperku pod vedením trenérek Barči Machové a Elišky Orlovské. Tyto závody pro nás byli velice úspěšné, z 12 holek jsme získaly 6 medailí.

Bětuška Svobodová získala v kategorii 1. třídy, ve které se na prostném a přeskoku utkalo 19 závodnic krásné 7. místo.

V kategorii 4. třídy, ve které se také utkalo 19 závodnic (4 naše) a to na prostném, přeskoku a dvou lavičkách se Natálka Orlovská umístila na 1. místě, Simonka Hejlová na 2. místě, Barča Nováková na 6. místě a Agátka Baťhová na 8. místě.

V kategorii 5. třídy se závodilo na prostném, přeskoku a malé kladince. Této kategorie se zúčastnilo celkem 12 závodnic (4 naše). Lucinka Konjatová získala 1. místo, Kája Blažková 2. místo, Anička Wiererová 5. místo a Lucka Vávrovká 9. místo.

Kategorie 6. třídy se zúčastnilo 5 závodnic. Utkaly se také na prostném, přeskoku a malé kladince. Naše Barča Štěpková s velkým náskokem získala 1. místo.

Kategorie 7. třída závodila na prostném, přeskoku a vysoké kladině a zúčastnilo se 6 závodnic. Agát Švamberková obsadila 3. místo a Lucka Švamberková 4. místo.

Pořadatelé i ostatní zúčastněné jednoty nás moc chválily a gratulovaly nám k našemu velkému zlepšení a pokroku oproti minulému roku.

Děvčatům moc děkujeme a gratulujeme

FOTO (dodáme další)

FOTO PROFESIONÁLNĚJŠÍ