Závody Písek 7. 4. 2018

V sobotu 7. 4. 2018 jsme se zúčastnily Přeboru ČOS v sokolské všetrannosti- sportovní gymnastika.

Zastoupení jsme měly ve 4 kategoriích a i když ne pokaždé se holkám úplně zadařilo, neskončily jsme vůbec špatně.

V kategorii Nejmladší žactvo (17 děvčat) získala Klaudinka Kupcová 12. místo a  Adinka Zajíčková 14. místo. Byli to holek úplně první závody, které si skvěle užily :).

V kategorii Žákyně I (42 děvčat) obsadila Bětka Svobodová 27. místo.

V kategorii Žákyně II (42 děvčat) po skvěle odcvičeném prostném a kladince získala Natálka Orlovská 2. místo , ale oni ostatní naše děvčata neskončila v této hodně obsazené skupině zle. Barča Nováková: 11.místo, Agátka Baťhová a Simča Hejlová: 13-15. místo, Anička Wiererová: 16-17. místo.

V kategorii Žákyně III (23 děvčat) získala Lucka Švamberková 11. místo, Barča Štěpková 12. místo a Lucka Konjatová 14. místo.

VIDEA

Bětka Svobodová