Velká cena města Písek

Dne 21. dubna jsme se poprvé zúčastnily závodů pod názvem Velká cena města Písek. Tyto závody pořádá DDM Písek. Závodů se zúčastnilo 15 našich děvčat.

Holčičky ročník 2012 závodily v kategorii MINI žactvo na prostném a přeskoku a hned v této kategorii jsme získaly dvě medaile: Maruška Štíchová získala 2. místo, Klaudinka Kupcová získala 3. místo, Adinka Zajíčková získala 8. místo.

V kategorii Žákyně I jsme měly zastoupení dvou děvčat, ta závodila na prostném a lavičce, obě byly na úplně prvních závodech. Gratulujeme a děkujeme Alence Škopkové a Klárce Kotlíkové.

Další medaily jsme získaly vkategorii Žákyně II. Tyto děvčata cvičila na prostném a kladince. V kategorii závodilo 46 děvčat. Natálka Orlovská obsadila 2. místo (o jednu setinku jí uteklo místo první), Simča Hejlová 7.místo, Barča Nováková 10-11. místo, Agátka Baťhová 20-21. místo a Anička Wiererová 36. místo.

V kategorii Žákyně III se závodilo na vysoké kladině a prostném. Utkalo se 29 děvčat. Karolína Blažková získala 7. místo, Lucka Konjatová 9.místo, Barča Štěpková 13. místo, Agátka Švamberková 16. místo a Lucka Švamberková 18. místo.

Závody se nám moc líbilo a pokud to zvládneme, zúčastníme se příští rok znovu :).

25.04.2018