Vimperk 8.12

V sobotu 8.12. 2018 se 21 děvčat z našeho závodního družstva sportovní gymnastiky zúčastnilo gymnastického trojboje ve Vimperku. Celých závodů se zúčastnilo 135 děvčat ze sokolů Písek, Vimperk, Strunkovice nad Blanicí, Vodňany a Boršov.

Závodilo se na prostném, přeskoku a lavičce/kladince/kladině.

Zastoupení jsme měli téměř ve všech kategoriích. A nedopadly jsme vůbec špatně.

V kategorii MŠ - Klaudinka Kupcová získala 2.místo

V kategorii 1. třídy - Maruška Štíchová získala 1. místo a Klárka Kotlíková 2. místo s rozdílem jedné desetinky od Marušky

V kategorii 2. třídy- Bětka Svobodová získala 5-6. místo, Alča Škopková 8. místo a Sárka Štěpková 10. místo (pro Sárku první závody)

V kategorii 3. třídy- Pája Richterová 9. místo a Páťa Kalkušová 11. místo (pro obě první závody)

V kategorii 4. třídy- Stelča Petrová 6. místo a Domča Valková 10. místo (pro obě první závody)

V kategorii 5. třídy- Barča Nováková 7. místo, Ester Indráčková 11. místo, Radka Šustrová 12. místo

V kategorii 6. třídy- Kája Blažková 1. místo, Anička Wiererová 5. místo a Lucka Vávrovská 7. místo

V kategorii 8-9. třídy- Lucka Švamberková 4. místo

Zastoupení jsme měly i ve skupině s vyšší výkonností, kde naše holky závodily s děvčaty ze sokola Písek a Vimperk, které se zúčastňují krajských a republikových závodů. Jsme rádi, že naše holky se s nimi můžou alespoň trochu rovnat.

Mladší žákyně (09,08)

Agátka Baťhová 3. místo.

Danielka Bálková je velice šikovná a proto i když je ročník 2010 byla zařazena do této kategorie. A nemá se zaco stydeť. Získala pěkné 6. místo.

Starší žákyně (07,06)

Natka Orlovská obsadila 5. místo a Lucka Konjatová 6. místo.

Moc děvčatům gratulujeme a děkujeme :)

Fotot ZDE