Letní gymnasticko-aerobické soustředění

Letos se nám již potřetí povedlo uspořádat gymnasticko-aerobické soustředění. V termínu od 31.7. - 6.8.2011 se ho zúčastilo 12 cvičenek + 1 cvičenec a 3 trenérky. Byli jsme ubytováni v malém městě Stmilově v rekreačním objektu Gambit. V objektu jsme měli k dispozici tělocvičnu, kde jsme trávili většinu našeho času. Když bylo hezky využili jsme i hřiště a bazénu v objektu. Cvičili jsme aerobik, zumbu, gymnastiku, posilovali jsme, dělali strečink a i jógu. V rámci celosoustřeďouvé hry ,, Netradiční olympiáda" jsme si i zaběhali, zaskotačili ve vodě, házeli jsme ,,oštěpem", vrhali koulí a plno dalších věcích. Dokonce jsme si zahráli i minigolf na který jsme náhodně ve Strmilově narazili. Soustědění se všem moc líbilo a my doufáme, že nás příští rok pojede třeba i víc.

06.08.2011