Oslava 100 Let

2.6.2012 náš sokol velkolepě oslavil 100 LET založení. Dopolední program byly závody v gymnasticko-atletickém trojboji (kladina, prostná, skok do písku). Zúčastnilo se jich 36 dětí a dokonce mezi nimi byli i 4 kluci ten nejstarší předvedl místo sestavy na kladině sestavu na kruzích.

Dopadlo to následovně:

2. místo: Egnerová Marie – Boršov
  3. místo: Ludačková Eliška – Boršov

Nejlepší skok: Vaněk Tomáš - Č. Dvory

Odpolední program začal dlouhým průvodem od boršovského kostela k sokolovně. V průvodu jsme měli i 2 koňské povozy. Pokračovali jsme projevy starostky sokola a starosty obce o historii i současnosti sokola. Zároveň proběhlo i poděkování dlouholetým členům sokola a položením květin jsme vzpoměli na zakladatele a významné osobnosti našeho sokola. Po projevech se otevřela výstava s historickými a současnými fotografiemi našeho sokola. Pokračovalo se ,, dětským dnem" kde se všechny děti a nejen děti mohli vyřádit na 9 disciplínách (např: trampolína, kladina, prolézačky atd.).Za odměnu si nabrali nějaké sladkosti. Ty nejstatečnější přespali v sokolovně.

Oslava se velice povedla i když jsme očekávali více lidí. I tak děkujeme všem kteří se ať už jen zúčastnili nebo se jakkoliv podíleli na průběhu oslav.

02.06.2012