Den dětí se Sokolem

Den dětí se Sokolem byl pro špatné počasí přeložen na 15.6.2013. Konal se na fotbalovém hřišti a přilehlých prostorách Farské zahrady pod záštitou Obecního úřadu a sportovní komise při OÚ. Konal se bez avizované účasti našich hasičů a fotbalistů jelikož měli své soutěže ale s myslivci a zahrádkáři.Proto původních 11 stanovišť bylo omezeno na 9,kde 96 dětí muselo využít svůj postřeh,kreativitu,vědomosti a sílu na jejich zdolání.Na stanovišti č. 11,kterému se věnovala Markéta Egnerová,měly děti za úkol namalovat obrázek "Co si představují pod pojmem Sokol"? Z 96 obrázků byly vylosovány tři a jejich autoři dostaly zvláštní cenu. Byly to: Lucie Egnerová-10 let,Nela Jeřábková - 4 roky a Jaroušek Mrkvička - 2 roky.Jejich obrázky budou zveřejněny v Boršovském zpravodaji.

01.08.2013